Cobanli Insaat Logo
Adres : Çobanlı İnşaat & Taahhüt, İsmet İnönü 2. Cadde, No: 115/A, Uluönder Mahallesi, Tepebaşı, Eskişehir
Telefon : +90 222 340 22 48, +90 222 340 22 66
Cep: +90 532 631 45 89 - Fax: +90 222 340 12 90
E-posta : teknik@cobanli.com.tr
Hakkında | Parası ile inşaat yaptırın | Kat karşılığı inşaat teklifi alın | Tadilat Yaptırın | Eskişehir'den Ev Alın

Çobanlı İnşaat'a hoş geldiniz. Eskişehir ve Türkiyenin her yerinden, küçük* yada büyük her türlü inşaat işinizle ilgili teklif alabilirsiniz. Çobanlı İnşaat hem altyapı hem de üst yapıda tecrübelidir. Daha fazla bilgi için cobanli.com.tr 'ye bakiniz.

Yaptığımız işleri şöyle özetleyebiliriz; Makul fiyata çok daha dayanıklı ve sağlıklı yapılar. Uzun süre  bakım/ekstra masraf gerektirmeyen yapılar.

Yapılabilecek her türlü inşaatı, hızlı ve kaliteli bir şekilde yaparız. Projelerinizi daima zamanında bitirir ve inşaatlarımız da dünyanın önde gelen kaliteli markalarını kullanmaya özen gösteririz.

Kısa ,orta ve uzun vadede size ekonomik olarak avantaj sağlarız, ayrıca güven..

Firmamız Profosyonel bir inşaat uygulama yapım şirketidir. Bünyemizde, konularında yetkin; İnşaat, Mimar, Makine, Elektrik Mühendisleri anahtar personel olarak bulundurmaya özen göstermekte, proje yapım hizmeti yapmakta ve inşa edeceğimiz projelerinize ait ilave tüm uygulama ve detay projelerini hazırlamakta, inşa edeceğimiz alanı, mimari, elektrik, statik, mekanik tesisat, iç mimari projelerinizi etüd etmekte ve uygulamaktadırlar.

Kaba ve ince inşaat departlarımız ayrı ayrıdır, başlarında 10 yılı geçkin birer inşaat mühendisi bulunur. Bu şekilde kaba inşaatta uzmanlaşmış mühendislerimiz kaba inşaatınızı mükemmel bir şekilde bitirerek, ince inşaatda uzmanlaşmış, inşaat mühendislerimize teslim etmektedirler.

İş akışı içindede mimar, elektrik, makine mühendislerimizde kendi işlerinin gereklerini yapmaktadırlar.

Uygulama detay departmanımız ,mühendislerimize özelleştirilmiş uygulama detayları ile destek vermekte, alanlarında uzman ve deneyimli kadromuz uyum içinde gerekli teknolojiyi kullanarak, profesyonel proje yönetimi ile mükemmel şekilde  inşaatınızı size teslim etmektedirler.

Tüm bu profosyonel inşaat yapım proje yönetimiyle mükememmel şekilde inşaatınızı yaparken işçilik ve malzeme kalitesinden ödün vermediğimiz gibi maksimum ekonomi sağlamamız gerektiğinin bilincinde olarak,size en iyi yapıyı en uygun fiyatla tamamlamayı
kendimize görev edinmiş durumdayız.İnşaatınızı en ekonomik şekilde tamamlama şeklimizi söyle özetleyebiliriz;

  • Bünyemizdeki teknik personel ile çalışma,
  • Kendi ekipmanımızı kullanma
  • Projeye ve işe tam hakimiyet,iş akış programına tam riayet
  • Hızlı ve doğru imalat, minumum genel giderle maximum ekonomi


Kalite Politikamız


Çobanlı İnşaat, insana, doğaya, çevreye faydalı, sağlam, dayanıklı ve işlevsel olacağına inandığı projeleri kabul eder. Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyerek buna uygun hizmeti gerçekleştirmek üzere, nitelikli ve deneyimli işgücü ile çalışır. İşin mükemmeliğini sağlamak için nitelikli ve standartlara uygun malzeme ekipman kullanır, hizmetin her aşamasında kaliteyi sağlamak için ulusal ve uluslararası standartlarla çalışır. Tüm bu çerçevede iş ve işçi sağlığına önem verir, çevreyi korur ve güzelleştirir. İşi zamanında yada zamanından önce tamamlar. Kesintisiz müşteri memnuniyeti sağlamak üzere çalışır.

 İnşaat firmaları içinde kalitemiz ve mühendisliğimiz ile öne çıkarız.


Çobanlı İnşaat Mikro Siteler: İnşaat İstanbul: İstanbul'da inşaat yaptırmak isterseniz, Construction İstanbul : İstanbul İnşaat'ın İngilizce sitesi, İstanbul Müteahhit : İstanbul'da Müteahhitlik Hizmetleri. Construction Turkey : Türkiye genelinde inşaat İngilizce site. Eskişehir Müteahhit - Eskişehir'de müteahhit arıyor iseniz. İnşaat Müteahhit - Genel olarak inşaat ve müteahhit arıyorsanız mutlaka bakın. Eskişehir İnşaat - Eskişehir'de inşaat yaptırmak isterseniz.